Signia Silk

2 Листопада 2017

Лідер в області аудіології Sivantos представляє абсолютно нову категорію аппаратів на 61-му Міжнародному конгресі фахівців із слухових апаратів EUHA в Ганновері:

Signia Silk – найменший CIC (внутрішньоканальний) слуховий апарат, який підійде для більшості користувачів. Два нововведення роблять це можливим: технологія primax для слухових апаратів, яка дає можливість бути вбудованою в найменші внутрішньовушні апарати, незважаючи на величезний діапазон продуктивності, а також спеціально розроблену «Click Sleeve ™».
«Click Sleeve ™» (Силіконовий рукав) м’яко огортає слухові апарати і дозволяє їм ідеально сидіти в більшості вушних каналів. Silk одночасно поєднує в собі кілька переваг, які дуже важливі для новачків. Мало того, що слухові апарати мають надзвичайно лаконічний дизайн і невеликі за розміром, вони також відразу ж готові для тестування і придбання.

За допомогою нового Signia Silk Sivantos користувач відразу ж може оцінити всі переваги внутрішньоканального слухового апарату, без виготовлення індивідуального корпусу. Що істотно розширює діапазон для використання.

Інноваційний «Click Sleeve ™» для зручності користувача

«Click Sleeve ™» – це вкладиш-насадка на слуховий апарат Silk, він виконаний з м’якого силікону і розроблений виключно для Silk. Можна використуватися в шести варіантах, щоб гарантувати, що апарат підходить для більшості слухових каналів і типів втрати слуху. Він прикріплюється одним клацанням, максимально огортає слуховий апарат і може поставлятися з невеликими отворами або без них – для відкритого або закритого протезування. Завдяки м’якій силіконовій втулці, слухові апарати можуть бути розміщені не тільки дуже глибоко і тому особливо непомітні в вушному каналі, вони також сидять безпечно і комфортно і ледь помітні для користувача.

Платформа Primax для максимальної продуктивності в мініатюрному корпусі

Silk оснований на платформі primax, представленої на початку цього року, і забезпечує максимальну продуктивність, незважаючи на невеликий розмір корпусу. Апарати виграють від чудового розуміння мови і зниження зусиль при прослуховуванні, що доведено клінічно. Крім того, ці невеликі слухові апарати CIC можуть управлятися непомітно і дистанційно за допомогою програми для смартфонів і – за допомогою аксесуара easyTek – можуть підключатися по бездротовій мережі з іншими електронними комунікаційними і розважальними пристроями.

Переваги для фахівців із слухових апаратів і носіїв Silk

Silk відкриває нову категорію продуктів. Він забезпечує переваги для фахівця по слухопротезуванню і для користувача. Завдяки цьому інноваційному рішенню, фахівець із слухових апаратів може виконати побажання клієнта про непомітні слухові апарати, які не повинні індивідуально замовлятися для кожного клієнта. Клієнти можуть використовувати Silk відразу. З першого дня вони користуються перевагами слухових апаратів Signia з primax.

Signia Silk доступний в трьох класах продуктивності – 3px, 5px і 7px – і підходить для полегшення легкої, помірної і важкої втрати слуху.