Вкладки вушні

 

Вкладиші для слухових апаратів.

Умовно існує дві категорії вушних вкладишів для СА це індивідуальні вкладиші (ті що виготовляються за індивідуальнім зліпком вушного канала) і стандартні (виготовляються в основних стандартніх формах і розмірах).
Нижче ми приведемо вам основні різновиди вкладишів, що буде дуже корисно всім користувачам СА.

Вкладиші стандартні. Добре знайомі стандартні вушні вкладиші. Мають стандартну форму ” гриб” виконані з матеріалів високої якості, що роблять їх зручнішими у користуванні. Доступні усі розміри від 1го до 5го.

Вкладиші стандартні силіконові 1-но купольні. Виконані у формі “гриб” з якісного приємнішого для користувача силіконового матеріалу. Нова акуратніша форма дозволяє розмістити вкладиш глибше у вушному каналі, домігшись тим самим більшого косметичного ефекту.

Вкладиш стандартний силіконовий 2-х купольний. Також виконаний у формі “гриб” з приємного силіконового матеріалу. За рахунок 2х точок прилягання до вушного каналу забезпечує краще розташування і максимально виключає можливість свисту.

Вкладиш стандартний силіконовий 3-х купольний. Завдяки 3м точкам прилягання забезпечує хорошу фіксацію і захист від виникнення свисту навіть у випадку використання з потужними моделями СА.

Вкладиш стандартний форма “олива”. Оригінальна форма вушного вкладиша дозволяє плідно справлятися із виникненням свисту при використанні СА різної потужності, а також підвищити комфорт щоденного користування апаратами. Виконаний з бездоганних матеріалів. М’який, еластичний та разом з цим довговічніший матеріал, робить ці вкладиші відмінним рішенням для багатьох користувачів.

Вкладиш індивідуальний стандартного типу.  Виготовлений з еластичного не алергенного силіконового матеріалу, має універсальну форму, що зовні нагадує індивідуальні вкладиші. Завдяки 3м розмірам окремо для обох вух (правого і лівого) підходить більшості користувачів. Є доступною альтернативою індивідуальним вкладишам.

Вкладиш індивідуальний силіконовий.  Створюється з м’якого еластичного  силікону по  індивідуальному зліпку вашого вушного каналу. М’який матеріал гарантує комфортніше носіння. Прекрасно підійде для дітей і користувачів СА з високою чутливістю вушного каналу.

Вкладиш індивідуальний твердий.  Виготовляється з твердого матеріалу. Гарантує щільність розташування у вусі, забезпечуючи відсутність свисту (ефекту зворотного зв’язку).