Огляд технологій

Системи Майкон

Всього в СА на платформі Майкон “працює” більше

3х десятків систем. Їх можна поділити на 3и ключові групи:

Розбірливість мови. miFocusTM — мета цієї групи систем забезпечити розбірливість мови, полегшити сприйняття в складних акустичних ситуаціях, поліпшити спрямованість і вибірковість, зменшити акустичне навантаження, полегшивши тим самим спілкування.

Комфорт сприйняття. miSoundTM — завдання гарантувати краще посилення при збереженні природньої акустики. Забезпечує оптимальний баланс між якістю звуку і та чіткістю звуків.

Автоматизація. miGuideTM — ряд систем покликаних автоматизувати усі процеси, СА запам’ятовує звички користувача, забезпечуючи далі бажане звучання, зменшує необхідність ручних регулювань, підтримує акліматизацію користувача до нового слухового апарату.

micon_platforma


miFocusTM. Розумне виділення мови.

Directional Speech Enhancement

Система виділення мови Майкон акцентує увагу на потрібному співрозмовнику, забезпечуючи прекрасну розбірливість при спілкування в класі, ресторані і нших складних ситуаціях.

Frequency compression

Система частотної корекції Майкон незамінна при глибоких втратах і складному стані слуху на високих частотах (аудіограми, що сходять вниз), включаючи випадки відсутності слуху на певній ділянці високих частот. Система ” вирізає” високочастотні звуки і ” пересуває” їх на ділянку, де зберігся слух, підвищуючи тим самим баланс сприйняття і розбірливості

miCon Directional Microphone

Система 2х спрямованих мікрофонів дозволяє контролювати шумовий фон навколо користувача. Класифікувавши шум і його інтенсивність, мікрофони перемикаються в потрібний режим роботи, прибираючи ті сигнали, що заважають розумінню мови. Система одночасно визначає до 4х джерел фонового немовного шуму (включаючи той, що рухається і наростаючий). СА окремо контролює кожне джерело перешкод, знижує його гучність, дозволяючи тим самим, зосередиться на розмові.

TruEar

Відповідає за локалізацію. Використовуючи спеціальний алгоритм обробки сигналу, симулює функцію зовнішнього вуха, допомагаючи користувачеві визначати положення джерел звуку (з права, ліва або позаду)

Hi resolution SpeechFocus

Завдання системи визначити мову і виділити її, забезпечивши максимально чітке розуміння співрозмовника коли він знаходиться осторонь або позаду вас. (наприклад бесіда під час управління автомобілем).

Telecoil

Дозволяє без перешкод і спотворень отримувати сигнал з індуктивних передавальних систем, полегшує спілкування по телефону.

miCon Compression System

Стежить за балансом чутності, контролюючи і обмежуючи посилення гучних звуків до комфортного рівня.

mi_fokus_3
mi_fokus_4
mi_fokus_2
mi_fokus_5


miSoundTM. Комфортна чутність.

Tinituis noiser

Система покликана допомогти людям з Тінітуисом (шум у вухах). За допомогою генерації спеціального зустрічного сигналу, усуває (маскує) власний шум, роблячи його не чутним для користувача.

Micon Feed Back Cancellation

Бореться з неприємним “свистом”, який може видавати звичайний СА наприклад коли його знімають або одягають.

SoundSmoothingSystem

Нівелює дратівливі/різкі сигнали: дзвін посуду, всілякий тріск, цокіт каблуків, шурхіт паперів і так далі

Speech&NoiseManagement

Пригнічує різного типу і гучності шуми, підтримуючи оптимальний баланс чутності/розуміння мови

Micon eWindScreenSystem

Знаходить і прибирає шум вітру, підтримуючи розуміння мови і нормальне сприйняття на відкритих просторах.

e2e wireless3.0.

Об’єднує два окремі апарати в єдину, збалансовану систему. Апарати синхронізують роботу усіх систем, обмінюються даними, оцінюють обстановку і разом змінюють налаштування. Також е2е дозволяє отримувати аудіо сигнал на 2 СА (бінаурально) при використанні системи ИзиТек.

Sound Brilliance

Оптимізує звучання високочастотних сигналів, що разом зі збільшеним до 12тыс. герц діапазоном дає більше насичене і природне звучання. (Ідеальне рішення для музики).

Soft Level Derect

Підвищує чіткість роботи мікрофонів, дозволяючи визначати і видаляти самі незначні шуми (наприклад, шурхіт паперу може заважати, чути викладача на уроках)

mi_sound_1
mi_sound_3
mi_sound_4
mi_sound_2


miGuideTM. Персоналізація і автоматизація.

MiCon Fit

Забезпечує точне, персоніфіковане налаштування в 48-ми каналах. Спеціальний модуль програмування Siemens Connex 7 у поєднанні з розширеним до 12кГц частотним діапазоном і дворівневою компресією дозволяє в процесі налаштування СА реалізувати самі нестандартні прохання користувача.

Sound Equalizer

Система створює єдину програму для більшості акустичних ситуацій, усуваючи необхідність перемикати режими прослуховування. SE уміє розпізнавати шість типів акустичних ситуацій : Тиша/Шум/Розмова в тиші/Розмова в шумі/Музика, Транспорт. Коли міняється ситуація навколо слухові апарати самостійно адаптуються під її специфіку забезпечуючи найкраще звучання.

miCon Learning

Система запам’ятовує регулювання гучністі, що встановлюється користувачем при спілкуванні в шумі або тиші. Надалі, слухові апарати автоматично застосовують необхідний рівень гучності.

Automatic Acclimatization

Функція допомагає швидко і непомітно адаптуватися до слухових апаратів. Система поступово доводить параметри роботи апаратів до необхідних. Це дозволяє новим користувачам (часто вони не чули багато звуків значний час і вівикли від них) уникнути дискомфорту і перевтоми.

Data Logging

Система накопичує дані, скільки часу апарат проводить в різних акустичних ситуаціях (тиша, мова, шум…) і які регулювання робилися в кожній з них користувачем. При наступному візиті, фахівець коригує налаштування, спираючись на статистику надану системою, що підвищує точність коригувань, що вносяться.

Защита и долговечность. Protect (IP67)

Для усіх апаратів miCon були розроблені нові корпуси, що захистять СА від бруду/вологи та поту. Поєднання внутрішнього спец. модуля що захищає електроніку апарату з відштовхуючим бруд нано покриттям корпусу дозволило отримати рівень надійності за стандартом IP67. Вологе середовище, піт або бризки дощу тепер не пошкодять вашим апаратам.

mi_guide_1
mi_guide_4
mi_guide_3