Зарядне

Зарядний пристрій: eCharger.

znachek_pdf_krasnАccessory

  Широкий асортимент стильних, практичних і легких в управлінні аксесуарів від Siemens зроблять кожен ваш день ще легшим. В даному розділі хотілося б ознайомити  користувачів з такий важливим аксесуаром, як зарядний пристрій (з додатковими функціями) для слухових апаратів, його функції та переваги.
Siemens eCharger заряджає і висушує слухові апарати впродовж ночі, так що користувачам СА не доведеться непокоїтися про заміну крихітних батарей. Просто залиште СА в пристрої на 6 годин і зранку вони будуть готовими до використання.
 
  Багато хто захоплюється мандрівками, туризмом, або тривалими подорожами, тепер питання щодо пошуку елементів живлення в віддаленому селищі, або просушка апаратів після довготривалої прогулянки у дощовий день, або по берегу моря не проблема з сучасним винаходом eCharger.
Одне про що вам треба потурбуватися, щоб ваші слухові апарати були обладнані спеціальними контактними елементами, які дозволяють функцію підзарядки. Про такі апарати ви зможете більш детально дізнатися інформацію у відповідному розділі сайту