Стрімер

Покращуючи сприйняття звуків і ваш спосіб життя: Нові easyTek і easyTek App.

znachek_pdf_krasnАccessory

  Уявіть собі чистий звук від телефону, ТV передачі або музики, який прямо поступає у ваші вуха. EasyTek™ здатний на це і навіть більше. Ви просто надіваєте його на шию поверх одягу або під ним. Він дозволяє підключатися до слухових апаратів і передавати звук прямо у вуха або служить пультом дистанційного керування. А в парі із додатком easyTek App для Android або IOS смартфонів ви також можете використовувати телефон для непомітного налаштування гучності або зміни програм.
   
  Ім’я, що говорить саме за себе:
easyTek – технологія, легка у використанні.
  Перетворити бінауральні слухові апарати на високоякісну стерео-гарнітуру дуже просто. Розумна багатофункціональна кнопка дозволяє вимикати і вмикати і easyTek, відповідати на телефонні дзвінки, змінювати програми або підключатися до аудіо джерелам  при допомозі однієї єдиної кнопки.
Безпосередні регулятори гучності дозволяють змінювати гучність слухових апаратів. А LED- індикатори показують необхідну для користувача інформацію, наприклад, що пора зарядити батарею
  Додатки easyTek App для завантаження.
  Легко використати, легко завантажити: Просто скачайте додатки easyTek App або touchControl App на Android або IOS смартфон через Google Play Store чи Apple App Store. І що найкраще, додатки абсолютно безкоштовні!