Підбір слухового апарату

Орган слуху людини складний та багаторівневий механізм. Для того щоб якісно компенсувати зниження слуху не достатньо просто підсилення. Необхідно, перш за все, визначити специфіку втрати слуху в кожному окремому випадку, для чого майбутній користувач має пройти аудіометричне обстеження.

За його результатами спеціаліст, враховуючи побажання користувача, зможе запропонувати конкретні моделі слухових апаратів, що зможуть ефективно компенсувати зниження слуху.

В наших центрах в Києві ця процедура безкоштовна, що дозволяє кожному бажаючому перевірити слух та отримати консультацію фахівця щодо можливих шляхів вирішення питання втрати слуху.

Просимо звернути увагу, що типова консультація займає що найменше 40 хвилин, відповідно рекомендуємо зв’язатись з нами та записатись на прийом.

 

 Сучасні слухові апарати Сіменс це досить складний пристрій, по суті мікрокомп’ютер, що координує роботу більш ніж 30 систем обробки звуків, кожна з яких відповідає за правильне та комфортне підсилення різноманітних звуків в тій чи іншій ситуації.

Високий технічний рівень апаратів Сіменс дозволяє фахівцю гнучко та максимально точно адаптувати роботу слухових апаратів, враховуючи всі найменші особливості втрати слуху пацієнта.