Обладнання

АУДІОМЕТР SIEMENS

Siemens SD 270  це діагностичний аудіометр з прекрасною ергономікою та високо функціональністю. Ще на етапі розробки функціонал SD 270  був вузько зорієнтований на потреби спеціалістів по слухопротезуванню.

Окрім базових функцій, таких як перевірка провідності повітря/кістка, маскування, мовна аудіометрія, клінічні випробування і т.д.  пропоную низку додаткових можливостей.

Похибка на неточність менше 1 %

Вільне поле

Клінічні тести

Мобільність. Вага буть більше 1,5 кг.

Можливість підключення монітор

Діагностичний аудіометр  SIEMENS SD 270

Бездоганна точність в компактному виконанні

Ергономічність. Елементи управління розташовані буде вдало, в чіткій логічній послідовності. Результати обстеження з’являються миттєво на спеціальному дисплеї, можливо підключення додатково для максимально вдалого перегляду. 

Технології.  Siemens SD 270 розроблений на базі сучасних цифрових технологій, що дає можливість отримати більш точні результати обстеження та гарантує неперевершену надійність нового устаткування. Цифрові технології дали змогу обь’єднати в даному приладі велику кількість різноманітних клінічних тестів. Спеціалісту пропонується широкий вибір режимів.

Простота у використанні. Оптимізація елементів управління, включаючи «ротаційні» регулятори, дають змогу економити час без зниження якості діагностики. Всі данні можуть бути збережені в пам’яті приладу, або роздруковані на принтері. При необхідності данні аудіометрії можуть бути передані на комп’ютер для програмування слухових апаратів через інтерфейс NOAH.

Портативність.  Siemens SD 270 – це легкий, портативний, зручний аудіометр з повним набором необхідних тестів і прекрасними вихідними характеристиками. Закладений в ньому запас надійності дозволить з успіхом використовувати його для більшої кількості пацієнтів. При цьому незначна вага і зручні габарити зроблять аудіометр незамінним при виїзних обстеженнях або в роботі приватних ЛОР структур.